Lyžování Alpy - Dolomity - Pyreneje lyžařské zájezdy zima 2022

DÁRKOVÝ POUKAZ ATIS - DÁRKOVÝ POUKAZ 500 Kč

kufr

Termín:24.03. (Pá) - 25.03. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:1032032

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 500 Kč

PROGRAMOVÝ POBYT č.1
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 500 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě. Chcete-li na dárkový poukaz uvést speciální text, prosíme o uvedení textu do poznámky.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 1 000 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě. Chcete-li na dárkový poukaz uvést speciální text, prosíme o uvedení textu do poznámky.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 3 000 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě. Chcete-li na dárkový poukaz uvést speciální text, prosíme o uvedení textu do poznámky.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 5 000 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 10 000 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě. Chcete-li na dárkový poukaz uvést speciální text, prosíme o uvedení textu do poznámky.
UPOZORNĚNÍ
Rezervaci proveďte na jakýkoliv termín (termín je v tomto případě bezpředmětný). Platnost poukazu bude vždy 1 rok od data vystavení.
AKČNÍ NABÍDKA
Darujte radost a odpočinek Vašim blízkým, kamarádům nebo třeba zaměstnancům, darujte dovolenou.
URČITĚ OCENÍTE
Chcete originální dárek nebo řešíte vše na poslední chvíli, je dárkový poukaz na dovolenou správná volba. Dárkový poukaz Vám můžeme vystavit: ● na zvolenou hodnotu (např. 500 Kč, 1000 Kč, 3 000 Kč, 5 000 Kč, 10 000 Kč). - Rezervaci poukazu můžete provést přímo zde v záložce "REZERVACE". - Výběr pobytu provádí obdarovaný libovolně z nabídky CK ATIS, s případným doplatkem do plné ceny pobytu. ● na konkrétní pobyt ve Vámi stanovené hodnotě (v tomto případě kontaktujte prodejní dispečink) Obdarovaný si sám doplácí zbytek do aktuální plné ceny pobytu. (Fakturuje se hodnota poukazu.) ● na konkrétní přesně stanovený typ pobytu a termín (v tomto případě kontaktujte prodejní dispečink) - např. Wellness hotel Pohoda, pobyt Minilerelax v termínu 01.05. - 04.05. - Obdarovaný nic CK ATIS již nedoplácí. (Fakturuje se aktuální cenu darovaného pobytu.) Všechny typy poukazů můžeme vystavit buď: ● „anonymně“ ● s věnováním a uvedením jména příjemce (např. „Pro maminku k narozeninám“, „Pro Petra“ atd). Požadavek uveďte do poznámky.

DÁRKOVÝ POUKAZ ATIS - DÁRKOVÝ POUKAZ 500 Kč

destinace: Česká republika, Střední Čechy

termín:24.03. (Pá) - 25.03. (So) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

DÁRKOVÝ POUKAZ ATIS - DÁRKOVÝ POUKAZ 500 Kč
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
flag

Itálie

Země přírodních krás, historie, výborné kuchyně, módy ale i živě gestikulujících občanů... V zimě nabízí lyžování na svazích Dolomit i Alp a slunečné počasí by Itálie mohla garantovat. Známá střediska jako Sestriere, Arabba, Tonale, Kronplatz, Livigno, Sella Ronda či oblíbené Val di Fiemme a mnoho dalších vás uvítají pohostiností místních obyvatel, kvalitním ubytováním ale i dobrým vínem, "bombardinem" či grappou. Upravované sjezdovky k dokonalosti, programy pro děti, výhodné ceny skipasů. Terény pro free- ride či jedinečná možnost zkusit helisky. Zábavné fun - parky pro nejmenší a hodně nových snowparků, to vše vám Itálie nabízí. Kvalitu běžeckého lyžování si vyzkoušejte na tratích ve střediscích Val di Fiemme ( MS 2012) či na olympijských tratích v Pragelato. Jednou jedete a stanou se z vás "amici di Italia "

flag

Francie

V zimě známá alpská střediska Val Thorens, Tignes, Mottaret, La Plagne, Flaine, Les Arcs s moderními lanovkami a ubytováním v apartmánech přímo u sjezdovek. Nabízíme i našimi klienty oblibené luxusní chalety s krbem. Menší střediska nabízí cenově velmi dostupné lyžování v Alpách pro všechny (Orcieres, Orres, Risoul, Serre Chevalier a další). Kvalitní jídlo, dobré víno a výběr sýrů tím vším vás Francie uhrane. Pobyty se skipasy v ceně. Výhodou francouzských středisek je i vzájemná propojenost, která nabízí nekonečné možnosti lyžování. Např. oblast tzv. Grand Galaxie - propojení francouzských středisek Les 2 Alpes, Alpe d´Hues , Serre Chevalier a Montgenevre s italskou oblastí Vialattea ( známou hlavně střediskem Sestriere z XX. zimních olympijských her ). Jediným mínusem lyžování ve Francii je asi vzdálenost, která překračuje z ČR 1.100km.

flag

Švýcarsko

Nabízí úžasné horské velikány známé z fotek jako Matterhorn, Jungfrau , Eiger ...najdete zde také nejvíce " čtyřtisícovek ". Lyžařské areály s nádhernými panoramaty, kvalitní ubytování, výborná kuchyně a preciznost ve službách zdobí tuto neutrální zemi. Vyzkoušejte 4 Vallées alias Čtyři údolí nebo Jungfrau nebo novinku Flims – Laax. Vhodná i kombinace ubytování italská Cervinia a skipas Cervinia /Zermatt.

flag

Rakousko

Náš jižní soused, nádherná země hor a jezer...stále více vyhledávaná destinace našich klientů. Rakousko nabízí v zimě nám nejbližší ledovce a tedy první podzimní lyžování - Kaprun, Pitztal, Solden, Stubaital. Rakousko je kolébkou alpského lyžování a nabízí úžasné sjezdovky i běžecké trati. Doporučujeme navštívit oblasti Dachstein, Lungau, Seefeld, Bad Kleinkirchheim ……Novinkou u některých středisek skipas v ceně.

Vytvářím objednávku...