Lyžování Alpy - Dolomity - Pyreneje lyžařské zájezdy zima 2022

ALEXANDRIA - Luhačovice - VÍKENDOVÁ DÁMSKÁ JÍZDA (2)

kufr

Termín:19.05. (Čt) - 21.05. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:992415

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 6 740 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově. b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR K, vana+WC, klimatizace, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v hlavní budově c) 1 a 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX K, Spr.+WC, klimatizace, balkon, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově nebo hlavní budově. d) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX PLUS K, Spr. nebo vana+WC, klimatizace, terasa, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v čelní části nové budovy (6. patro) Pokoje typ b) - d) na ověření.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce se směnárnou, Francouzská restaurace, hotelová restaurace, letní terasa, lobby bar, noční klub, fitness centrum, výtah, internetový koutek. Wellness centrum - bazén (16 x 8 m) s protiproudem, masážními tryskami a masážní lavicí, whirlpool, Kneippův chodník, keramické lázně (bylinková, solná aromatická a parní lázeň), orientální parní lázeň Rasul, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna, různé druhy relaxačních a wellness procedur, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. Nově venkovní whirlpooly na terase hotelu (hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu - ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel****
FORMA STRAVY
Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Tři regiony (Valašsko, Slovácko a Haná) s puncem Baťovského ducha… Co zažít a vidět – tradiční folklór, regionální pokrmy, dobré víno a slivovice, Zlín, ZOO Zlín Lešná, Vizovice (zámek a likérka R. Jelínek), Kroměříž (arcibiskupský zámek a Květná zahrada), zámek Buchlovice, hrad Buchlov, poutní místo Velehrad, Archeoskanzen Modrá, Baťův kanál, skanzen v Rožnově pod Radhoštěm…
DALŠÍ SLUŽBY
Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club International, American Express, Discover, V Pay) Orientační otvírací doba Wellness centra: denně od 7:30 - 21:00 hod, v pátek do 23:00 hod Orientační otvírací doba fitness: denně od 7:30 - 21:00 hod
POBYT S DĚTMI
Pobyty nejsou určeny dětem. Na hotelu není povolen pobyt s dětmi do 12 let.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový bazén (16 x 8 m) s masážními tryskami po obvodu a s protiproudem. Městská plovárna (cca 100 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.
PARKOVÁNÍ
Kryté parkoviště cca 100 m od hotelu za poplatek cca 180/250 Kč/den V lázeňských garážích (vzdálenost cca 1,2 km) za poplatek (cca 250 Kč) Z důvodu omezeného množství počtu parkovacích míst je doporučeno parkování předem objednat.
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Luxusní čtyřhvězdičkový ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel vznikl spojením tradice s moderní architekturou. Nachází se přímo v centru lázeňského města. Prožijete zde báječnou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které zregenerují tělo i duši. Hotel má hlavní budou a novou budovu, které jsou navzájem propojené.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:30 - 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (cca 7:30 - 10:00 hod) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V hotelu platí zákaz kouření.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 492, hotel leží v centru města. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 700 m). Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - cca 700 m. Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
PRODLOUŽENÝ WELLNESS VÍKEND V ALEXANDRII (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s polopenzí formou bufetu - 1x relaxační koupel (15 min.) - 1x masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAX & WELLNESS (5 dní / 4 noci, pobyt NE-ČT) - 4x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x přírodní uhličitá koupel (15 min.) - 1x hydromasážní koupel (20 min.) - 1x masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
PRODLOUŽENÝ WELLNESS VÍKEND EXKLUZIV (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s bufetovou snídaní - 2x večeře formou bufetu a nápoj (1x nealko z nabídky nebo 0,3 l piva nebo 0,2 l vína) - 1x slavnostní uvítací večeře ve Francouzské restauraci - 1x láhev vína (0,75 l) a ovoce na pokoji v den příjezdu - 1x hydromasážní rituál (20 min., hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou) - 1x medový rituál (45 min., BIO zábal zad ze včelího vosku, masáž vonnou svíčkou s medem a zázvorem) - 1x obličejový spa rituál (50 min., pečující nebo vyživující) pro ni nebo 1x masáž klasická (50 min.) pro něj - 1x Rasul - orientální parní lázeň (25 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
ROMANTIKA PRO DVA v týdnu (4 dny/3 noci, nástup NE, PO, ÚT) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x relaxační rituál pro dva (20 min., koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
ROMANTIKA PRO DVA (4 dny/3 noci, nástup ST, ČT, PÁ) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x relaxační rituál pro dva (20 min., koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými mešci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
VÁNOCE
* VÁNOCE V ALEXANDRII * (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE) - 7x ubytování ve vánočně vyzdobeném pokoji (jmelí, vánoční perníčky a cukroví, ovoce) - 7x snídaně formou bufetu - 1x uvítací večeře s přípitkem - 1x štědrovečerní večeře - tradiční vánoční menu – aperitiv, předkrm, polévka, smažený kapr/řízek, bramborový salát, dezert, káva) - 1x sváteční večeře ve Francouzské restauraci - 1x degustační večeře (česká a moravská kuchyně) formou bohatého bufetu - 3x večeře formou bufetu - 1x vánoční čaj o páté s malým občerstvením - Štědrý den v Alexandrii s wellness zážitky, vánočními melodiemi, štědrovečerní večeří a dárkem u vánočního stromečku - wellness program: o 1x relaxační bublinková koupel (15-20 min.) o 1x masáž Alexandria (masáž s osobním přístupem maséra a individuálním zaměřením, 25 min.) o 1x masáž obličeje a dekoltu pro dámy nebo indická masáž hlavy pro pány (25 min.) o 1x BIO zábal zad ze včelího vosku (20 min.) - wellness zážitky ve vánočně vyzdobeném wellness centru - bazén, whirlpool, saunový svět (laconium a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny - vstup na terasu s venkovními whirlpooly a vánočním stromečkem, občerstvení domácím punčem - volný vstup do fitness centra - zapůjčení županu - hotelové pantofle - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná. Na procedury objednané navíc nad rámec balíčku sleva 20%.
LYŽOVÁNÍ
V místě 260 m dlouhá osvětlená sjezdovka s lyžařským vlekem poma. Lyž. areál MIKULČIN VRCH (30 km) se 3 vleky o délkách 400 - 800 m a převýšením až 180 m. V případě příznivých sněhových podmínek dobré podmínky pro běžkaře.
CELKOVÁ KAPACITA
106 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
30 Kč
AKČNÍ NABÍDKA
• V CENTRU LÁZEŇSKÉHO MĚSTA • ZDARMA VSTUP DO WELLNESS CENTRA s BAZÉNOVÝM A SAUNOVÝM SVĚTEM a FITNESS CENTRA
URČITĚ OCENÍTE
PROČ hotel Alexandria Luhačovice: - v centru lázeňského města - obchůdky, kavárny, cukrárny, kolonáda - vše NA DOSAH - jeden hotel = dva světy (hlavní budova dýchá atmosférou a půvabem třicátých let minulého století., nová budova má moderní pojetí) - největší wellness centrum s bazénem v Luhačovicích - vyhlášená Francouzská restaurace a night club s atmosférou 30. let minulého století - klimatizované fitness centrum vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji, běžeckými trenažéry, ergometry, multifunkční kladkovou věží a činkami
UPOZORNĚNÍ
Kontraindikace lázeňské léčebně rehabilitační péče o dospělé, děti a dorost: - infekční nemoci přenosné z člověka na člověka a bacilonosičství, je-li některá nemoc, indikovaná pro lázeňskou léčebně rehabilitační péči, sdružena s TBC dýchacího ústrojí, nebo jinou formou TBC, je léčba možná jen po řádném ukončení léčby antituberkulotiky a po kladném vyjádření pneumologa - všechny nemocí v akutním stádiu a stavy, při kterých lze důvodně očekávat destabilizací zdravotního stavu - klinické známky oběhového selhání, netýká se indikací skupiny II, maligní arytmie a trvalá hypertenze nad 120 mm Hg diastolického tlaku - stavy po hluboké trombóze do 3 měsíců po odeznění nemocí, stavy po povrchové tromboflebitis do 6 týdnů po odeznění nemocí - opakující se profuzní krvácení jakékoli etiologie v posledních 12 měsících, léčba je možná jen po kladném vyjádření hematologa a transfuziologa - kachexie různé etiologie znemožňující intenzivní rehabilitaci (BMI méně než 16,5), netýká se indikační skupiny IX a XXIX - anorexie - zhoubné nádory během léčby a po ní s klinicky zjistitelnými známkami aktivity nemoci, kontraindikovány nejsou případy, kdy není prokazatelných známek progrese nebo je progrese zhoubného onemocnění pomalá a dlouhodobá a charakter nádorového onemocnění není překážkou pro doporučenou lázeňskou léčebně rehabilitační péči souběžného jiného onemocnění, dlouhodobá hormonální protinádorová terapie není kontraindikací, onkologické zhoubné onemocnění do 2 let po ukončení léčby je kontraindikací užití přírodního léčivého zdroje - přírodní minerální vody radonové - nekompenzovaná epilepsie, u pojištěnce s epilepsií může být léčba poskytnuta na základě kladného vyjádření neurologa nebo dětského neurologa, který má pojištěnce pro epilepsii v dispenzární péči, pro indikační skupinu VI a XXVI není epilepsie kontraindikací - aktivní ataky nebo fáze psychóz a duševní poruchy s asociálními projevy nebo sníženou možností komunikace nebo neschopností dodržovat léčebný postup a vnitřní řád zdravotnického zařízení poskytovatele lázeňské léčebně rehabilitační péče, transitorní stavy zmateností, demence, snížená možnost komunikace není kontraindikací u indikační skupiny VI v případě postižení centrálního nervového systému a indikačních skupin IX, XXVI a XXIX, je-li součástí klinického obrazu daného onemocnění, pokud psychický stav umožňuje lázeňskou léčebně rehabilitační péči - závislost na alkoholu a závislost na návykových látkách, netýká se lázeňské léčebně rehabilitační péče, která bezprostředně navazuje na hospitalizaci po operaci a tato lázeňská léčebně rehabilitační péče je nedílnou součástí pooperační péče - závislost na nikotinu u dětí a dorostu a u pojištěnců s indikacemi skupiny II, 111/1,111/2, IV, V, netýká se lázeňské léčebně rehabilitační péče, která bezprostředně navazuje na hospitalizaci pro danou nemoc a tato lázeňská léčebně rehabilitační péče je nedílnou součástí pooperační péče - inkontinence moče II. a III. stupně a inkontinence stolice, neplatí pro indikační skupinu nemocí VI, VIII/3, XXVI, XXVI11/1, XXVIII/2, XXVIII/6, anus praeternaturalis (stomie) není kontraindikací léčby, pouze může omezit provádění léčebných procedur - těhotenství

ALEXANDRIA - Luhačovice - VÍKENDOVÁ DÁMSKÁ JÍZDA (2)

destinace: Česká republika, Střední Morava, Luhačovice

termín:19.05. (Čt) - 21.05. (So) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

ALEXANDRIA - Luhačovice - VÍKENDOVÁ DÁMSKÁ JÍZDA (2)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
flag

Itálie

Země přírodních krás, historie, výborné kuchyně, módy ale i živě gestikulujících občanů... V zimě nabízí lyžování na svazích Dolomit i Alp a slunečné počasí by Itálie mohla garantovat. Známá střediska jako Sestriere, Arabba, Tonale, Kronplatz, Livigno, Sella Ronda či oblíbené Val di Fiemme a mnoho dalších vás uvítají pohostiností místních obyvatel, kvalitním ubytováním ale i dobrým vínem, "bombardinem" či grappou. Upravované sjezdovky k dokonalosti, programy pro děti, výhodné ceny skipasů. Terény pro free- ride či jedinečná možnost zkusit helisky. Zábavné fun - parky pro nejmenší a hodně nových snowparků, to vše vám Itálie nabízí. Kvalitu běžeckého lyžování si vyzkoušejte na tratích ve střediscích Val di Fiemme ( MS 2012) či na olympijských tratích v Pragelato. Jednou jedete a stanou se z vás "amici di Italia "

flag

Francie

V zimě známá alpská střediska Val Thorens, Tignes, Mottaret, La Plagne, Flaine, Les Arcs s moderními lanovkami a ubytováním v apartmánech přímo u sjezdovek. Nabízíme i našimi klienty oblibené luxusní chalety s krbem. Menší střediska nabízí cenově velmi dostupné lyžování v Alpách pro všechny (Orcieres, Orres, Risoul, Serre Chevalier a další). Kvalitní jídlo, dobré víno a výběr sýrů tím vším vás Francie uhrane. Pobyty se skipasy v ceně. Výhodou francouzských středisek je i vzájemná propojenost, která nabízí nekonečné možnosti lyžování. Např. oblast tzv. Grand Galaxie - propojení francouzských středisek Les 2 Alpes, Alpe d´Hues , Serre Chevalier a Montgenevre s italskou oblastí Vialattea ( známou hlavně střediskem Sestriere z XX. zimních olympijských her ). Jediným mínusem lyžování ve Francii je asi vzdálenost, která překračuje z ČR 1.100km.

flag

Švýcarsko

Nabízí úžasné horské velikány známé z fotek jako Matterhorn, Jungfrau , Eiger ...najdete zde také nejvíce " čtyřtisícovek ". Lyžařské areály s nádhernými panoramaty, kvalitní ubytování, výborná kuchyně a preciznost ve službách zdobí tuto neutrální zemi. Vyzkoušejte 4 Vallées alias Čtyři údolí nebo Jungfrau nebo novinku Flims – Laax. Vhodná i kombinace ubytování italská Cervinia a skipas Cervinia /Zermatt.

flag

Rakousko

Náš jižní soused, nádherná země hor a jezer...stále více vyhledávaná destinace našich klientů. Rakousko nabízí v zimě nám nejbližší ledovce a tedy první podzimní lyžování - Kaprun, Pitztal, Solden, Stubaital. Rakousko je kolébkou alpského lyžování a nabízí úžasné sjezdovky i běžecké trati. Doporučujeme navštívit oblasti Dachstein, Lungau, Seefeld, Bad Kleinkirchheim ……Novinkou u některých středisek skipas v ceně.

Vytvářím objednávku...