Lyžování Alpy - Dolomity - Pyreneje lyžařské zájezdy zima 2022

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - REKREAČNÍ POBYT

kufr

Termín:31.05. (St) - 02.06. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1042716

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 3 620 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, telefon, TV,radio v dependencích ADAM, CYRIL, DIANA nebo MAJA. - poskytnuté kapacity v objektech dle možnosti lázní.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Areál lázní je tvořen hlavní budovou Choč a několika lázeňskými pavilony a depandancemi "Adam, Barbora, Cyril a Liptov". V hlavním objektu jídelna, denní bar, knihovna, relaxační termální bazén s minerální vodou, sauna, fitness, masáže, prodejna suvenýrů, kosmetika, v prostorách zdravotní oddělení s vyšetřovnou. Na místě možnost dokoupení různých procedur, které se poskytují ve všední dny až do 21.00 hod! V roce 2018 bylo kompletně zrekonstruované Balneocentrum, které rozšířilo nabídku profesionálních zdravotnických služeb v Lázně Lúčky - minerální koupele, hydromasáže, rašelinové zábaly, elektroléčba, rašelinové zábaly, individuální a skupinový tělocvik a mnohé další. Součástí Balneocentra je Kardiofitness a Vital Café.
FORMA STRAVY
Programové pobyty: plná penze nebo polopenze podle druhu pobytu: snídaně, obědy i večeře formou bufetovu - vč. dietního stravování Příplatek za speciální diety: dle potvrzení hotelu
DALŠÍ SLUŽBY
Za poplatek na místě: - relaxační procedury ( masáže, zábaly atd.) SLEVA 15% na dokoupené procedury v novém Balneocentru Tenis, bowling v areálu lázní Půjčovna elektrokol ( u Lázeňské dvorany)
POBYT S DĚTMI
REKREAČNÍ POBYT: Jedno dítě do 18 měsíců věku bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dítě od 18 měs. do 5,99 let se slevou dle ceníku. Povoleno v doprovodu 2 plně platících osob . Služby pro děti u programových pobytů : Dítě do 5,99 let : strava a vstup do AQUA -VITAL Parku dle dospělého, dítě 6 -12 let - Léčebný pobyt JUNIOR = ubytování s plnou penzí, možná konzultace s lékařem, v průměru 1 léčebná procedura denně - vanová lázeň nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně - dle pobytu dospělého. Liptov Region Card ZDARMA - na vyžádání.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Celoroční AQUA-VITAL PARK (v areálu lázní) s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj. Krytý relaxační bazén s termální minerální vodou (31 - 36°C). Venkovní část: finská sauna až pro 16 osob, ochlazovací bazén, jacuzzi. Celoroční termální areál GINO PARADISE v Bešeňové s adrenalinovou zónou s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží (5 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km).
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
3,5 €/den - hlídané parkoviště (za závorou). Nehlídané parkoviště (před závorou) zdarma.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
NEPOVOLEN!
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Lázně Lúčky leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních používá nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoce pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, nervová onemocnění a nemoce z povolání!
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyty se snídaní nebo polopenzí začínají nástupem od 14.00 do 18:00 hod. Pobyty s plnou penzí začínají přihlášením od 11:00 hod - ubytování možné od 12.00 hod ! Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem mezinárodní cesta E50 (Žilina - Košice) v obci Liptovská Teplá odbočit směrem na Lúčky - značeno. Parkování v areálu. Trasa Praha - Lúčky: 512 km; Brno - Lúčky: 316 km; Ostrava - Lúčky: 206 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Ružomberku (14 km). Odtud dále pouze místní linkou do Lúček (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Ružomberok (14 km). Odtud dále místním autobusem do Lúček (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
Léčebný pobyt KLASIK (min. 5 nocí, nástupní den libovolný)
- ubytování, plná penze formou bufetu - pobyt začíná obědem a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 3 léčebné procedury na noc (mimo neděle a svátky) - dle lékaře a zdrav. stavu klienta, - 1 vstup do bazénů na noc podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). BONUSOVÁ KARTA - možnost výběru 1 bonusu za dobu pobytu: 1x vstup do venkovního bazénu na 2 hod. nebo 1x vstup do KARDIOFITNESS nebo 1x vstup do solné jeskyně nebo Vitální svět pro 1 osobu na 2 hod. nebo 50% sleva na 1 dokoupenou proceduru dle nabídky -nevztahuje se na procedury GERnetic a procedury poskytované ve Wellness dep. Liptov. BONUSY: - welcome drink, lázeńské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD - na vyžádání - dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
AQUA - VITAL POBYT ( min. 2 noci, nástup libovolný)
- ubytování, plná penze formou bufetu - pobyt začíná obědem a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská konzultace, - v průměru 1 léčebná procedura na noc (mimo neděle a svátky), - 2x AQUA - VITAL Balíček na 2 hod za každou noc pobytu (vniřní bazén + vnější bazény + vitální svět). BONUSY: - welcome drink, lázeňské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD na vyžádání, - dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod. vnitřní bazén), LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
Léčebný pobyt SENIOR 60+ (min. doporučená délka pobytu z léčebného hlediska je 6 nocí, nástup libovolný)
- ubytování dle zvoleného počtu nocí - plná penze: snídaně formou bufetu obědy a večeře servírované formou výběru z 5 menu - pobyt začíná ubytováním od 12 hod a obědem , končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 2 léčebné procedury na noc -dle lékaře a zdrav. stavu klienta (mimo neděle a svátky), - 1x vstup do bazénů za každou noc noc - dle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). BONUSY: - welcome drink, lázeňské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD na vyžádání, - dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová kopel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání. Možnost prodloužení pobytu. Pobyt s nástupem čt, pá, so pouze s min. délkou 5nocí.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
ZDRAVÝ VÍKEND (4dny/3 noci, nástupní den ČT)
- 3Xxbytování - 3x bufetová polopenze, - lékařská konzultace, - 4 léčebné procedury za pobyt (klasická masáž, hydromasáž - viřivka/whirpool, minerální lázeň, perličková lázeň, parafín, solná jeskyně), - 3x vstupy do bazénů za pobyt dle výběru (2 hod.vnější/1 hod.vnitřní bazén), - 1x za pobyt vstup do Vitálního světa na 60 min. Pobyt začíná nástupem ve čtvrtek od 14:00 hod a večeří, a končí v neděli snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. BONUSY: - welcome drink, lázeňské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD na vyžádání, - dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
ZDRAVÝ VÍKEND (3dny/2noci, nástupní den PÁ)
- 2x ubytování - 2x bufetová polopenze, - lékařská konzultace, - 3 léčebné procedury za pobyt (klasická masáž nebo hydromasáž - viřivka/whirpool, minerální lázeň, perličková lázeň, parafín, solná jeskyně), - 2x vstupy do bazénů za pobyt dle výběru (2 hod.vnější/1 hod.vnitřní bazén), - 1x vstup do Vitálního světa na 60 min. - Pobyt začíná nástupem ve čtvrtek od 14:00 hod a večeří, a končí v neděli snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. BONUSY: - welcome drink, lázeňské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD na vyžádání, - dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén), LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
UPOZORNĚNÍ
Seznam KONTRAINDIKACÍ k náhledu ZDE.
LYŽOVÁNÍ
Lyžařské středisko SKIPARK RUŽOMBEROK na úpatí Velké Fatry (15 km) až 1 209 m.n.m., 6 sjezdovek, sedačková a kabinová lanovka. Lázně vypravují skibus (ve vybraných termínech zdarma) do SKIPARKU Malino Brdo a do JASNÉ (34 km) s nejlepšími sjezdovkami na Slovensku. Středisko Malino Brdo se nachází v místní části Hrabovo, vzdálené od centra Ružomberka pouze 1 km. Z Hrabova na Malinô Brdo vede 1 770 m dlouhá 8-místná kabinková lanovka. Dopravu lyžařů zajišťují 4sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti.V lyžařském středisku je k celkem 12 km sjezdovek, nejdelší z nich má až 3 900 m, překonává výškový rozdíl 698 m, čímž je jednou z nejdelších uměle zasněžovaných sjezdovek na Slovensku. Okolí Malina Brda nabízí výborné možnosti pro vyznavače běžeckého lyžováni, turistiky a skialpinizmu. JASNÁ : 45 sjezdovek: 29km sjezdovek: 21km na severu a 8km na jihu Chopku, všech stupňů obtížností . 6 vleků je vhodných pro deti. Vleky a lanovky stoupají z nadmořské výšky 1050m n.m.až do 1830m n.m. na severu, na jihu téměř do 2000m n.m. 18 vleků 12 lanovek Kapacita: 32.000 osob za hodinu umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA:parkování na nehlídaném parkovišti , úschova vlastních lyží a kol. Slevová karta Liptov Region Card - na vyžádání
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
1,- €uro/osoba od 14 let /den
AKČNÍ NABÍDKA
• Zdarma LIPTOV REGION CARD • POBYTY S LÁZEŃSKOU PÉČÍ
URČITĚ OCENÍTE
Proč penziony v Lázních Lúčky: - levnější varianta ubytování - léčivá termální minerální voda - klidné prostředí - množství fakultativních výletů
PROGRAMOVÝ POBYT č.6
REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování dle zvoleného počtu nocí - snídaně formou bufetu - možnost dokoupení stravy za příplatek - možnost dokoupení vstupů do bazénů a saun za příplatek na místě. - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD - na vyžádání Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří (bufet vč. dietního stravování) za příplatek v CK.

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - REKREAČNÍ POBYT

destinace: Slovenská republika, Nízké Tatry, Lúčky

termín:31.05. (St) - 02.06. (Pá) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

LÁZEŇSKÉ PENZIONY LÚČKY - REKREAČNÍ POBYT
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
flag

Itálie

Země přírodních krás, historie, výborné kuchyně, módy ale i živě gestikulujících občanů... V zimě nabízí lyžování na svazích Dolomit i Alp a slunečné počasí by Itálie mohla garantovat. Známá střediska jako Sestriere, Arabba, Tonale, Kronplatz, Livigno, Sella Ronda či oblíbené Val di Fiemme a mnoho dalších vás uvítají pohostiností místních obyvatel, kvalitním ubytováním ale i dobrým vínem, "bombardinem" či grappou. Upravované sjezdovky k dokonalosti, programy pro děti, výhodné ceny skipasů. Terény pro free- ride či jedinečná možnost zkusit helisky. Zábavné fun - parky pro nejmenší a hodně nových snowparků, to vše vám Itálie nabízí. Kvalitu běžeckého lyžování si vyzkoušejte na tratích ve střediscích Val di Fiemme ( MS 2012) či na olympijských tratích v Pragelato. Jednou jedete a stanou se z vás "amici di Italia "

flag

Francie

V zimě známá alpská střediska Val Thorens, Tignes, Mottaret, La Plagne, Flaine, Les Arcs s moderními lanovkami a ubytováním v apartmánech přímo u sjezdovek. Nabízíme i našimi klienty oblibené luxusní chalety s krbem. Menší střediska nabízí cenově velmi dostupné lyžování v Alpách pro všechny (Orcieres, Orres, Risoul, Serre Chevalier a další). Kvalitní jídlo, dobré víno a výběr sýrů tím vším vás Francie uhrane. Pobyty se skipasy v ceně. Výhodou francouzských středisek je i vzájemná propojenost, která nabízí nekonečné možnosti lyžování. Např. oblast tzv. Grand Galaxie - propojení francouzských středisek Les 2 Alpes, Alpe d´Hues , Serre Chevalier a Montgenevre s italskou oblastí Vialattea ( známou hlavně střediskem Sestriere z XX. zimních olympijských her ). Jediným mínusem lyžování ve Francii je asi vzdálenost, která překračuje z ČR 1.100km.

flag

Švýcarsko

Nabízí úžasné horské velikány známé z fotek jako Matterhorn, Jungfrau , Eiger ...najdete zde také nejvíce " čtyřtisícovek ". Lyžařské areály s nádhernými panoramaty, kvalitní ubytování, výborná kuchyně a preciznost ve službách zdobí tuto neutrální zemi. Vyzkoušejte 4 Vallées alias Čtyři údolí nebo Jungfrau nebo novinku Flims – Laax. Vhodná i kombinace ubytování italská Cervinia a skipas Cervinia /Zermatt.

flag

Rakousko

Náš jižní soused, nádherná země hor a jezer...stále více vyhledávaná destinace našich klientů. Rakousko nabízí v zimě nám nejbližší ledovce a tedy první podzimní lyžování - Kaprun, Pitztal, Solden, Stubaital. Rakousko je kolébkou alpského lyžování a nabízí úžasné sjezdovky i běžecké trati. Doporučujeme navštívit oblasti Dachstein, Lungau, Seefeld, Bad Kleinkirchheim ……Novinkou u některých středisek skipas v ceně.

Vytvářím objednávku...