Lyžování Alpy - Dolomity - Pyreneje lyžařské zájezdy zima 2022

Garance sněhu :

vyhlášena pořadateli zájezdů  i pro zimní sezónu  2017 / 2018  u více než 300 ubytovacích kapacit !!!!!

 Nabízíme Vám  možnost zrušit zájezd bez jakýchkoli stornopoplatků v případě, že v lyžařskému středisku,  nebude k „rozhodnému dni“ reálný předpoklad (dle aktuální klimatické situace či na základě prohlášení provozovatele příslušných přepravních zařízení a sjezdových tratí) pro provoz minimálně 50 % délky jeho sjezdových tratí.

 •   platí u předvánočním zájezdů s posledním dnem pobytu nejpozději do  22. prosince 2017
 •   a u  „jarních “ zájezdům s prvním dnem pobytu 24. března 2018 a později
 • „rozhodným dnem“ se rozumí první den platnosti skipasu zahrnutého v ceně zájezdu či, u zájezdů bez skipasu, druhý den pobytu
 • zrušení zájezdu bez stornopoplatků v rámci „garance sněhu“ je z technických důvodů na straně CK možné nejdříve 3 nejpozději 4 dny před prvním dnem pobytu; podmínkou je storno všech osob v rámci jedné ubytovací jednotky (apartmánu či pokoje)
 • „garance sněhu“ je uplatnitelná pouze dle údajů v katalogu; údaje o délce sjezdovek a přepravních zařízení udávaná v katalogu  se nemusejí shodovat s oficiálními údaji střediska

Garanci najdete ve Francii   u vyznačených ubytovacích kapacit v oblastech :

    1. Les Orres - Residence Combe D´Or ****

                          Residence Foret D´Or

Garanci najdete v Itálii   u vyznačených ubytovacích kapacit v oblastech :

 1. Val di Fiemme / Obereggen
 2. San Martino
 3. Tre Valli
 4. Val di Fassa
 5. Val Gardena
 6. Alta Badia
 7. Arabba/ Marmolada
 8. Civetta
 9. Cortina d´Ampezzo
 10. Valle Isarco
 11. Kronplatz
 12. Alta Pusteria
 13. Tonale/ Ponte di Legno
 14. Pejo
 15. Marilleva/ Folgarida
 16. Madonna di Camiglio/ Pinzolo
 17. Paganella
 18. Monte Bondone
 19. Folgaria/ Lavarone
 20. Livigno
 21. Bormio
 22. Santa Catarina
 23. Aprica
 24. Chiesa Valmalenco
 25. Monte Campione
 26. Foppolo/ San Simone
 27. Cervinia/ Zermatt
 28. Monterosa
 29. Val Senales
 30. Reinswald
 31. Speikboden
 32. Sappada
 33. Tarvisio
 34. Ravascletto/ Zoncolan
 35. Sella Nevea

 

flag

Itálie

Země přírodních krás, historie, výborné kuchyně, módy ale i živě gestikulujících občanů... V zimě nabízí lyžování na svazích Dolomit i Alp a slunečné počasí by Itálie mohla garantovat. Známá střediska jako Sestriere, Arabba, Tonale, Kronplatz, Livigno, Sella Ronda či oblíbené Val di Fiemme a mnoho dalších vás uvítají pohostiností místních obyvatel, kvalitním ubytováním ale i dobrým vínem, "bombardinem" či grappou. Upravované sjezdovky k dokonalosti, programy pro děti, výhodné ceny skipasů. Terény pro free- ride či jedinečná možnost zkusit helisky. Zábavné fun - parky pro nejmenší a hodně nových snowparků, to vše vám Itálie nabízí. Kvalitu běžeckého lyžování si vyzkoušejte na tratích ve střediscích Val di Fiemme ( MS 2012) či na olympijských tratích v Pragelato. Jednou jedete a stanou se z vás "amici di Italia "

flag

Francie

V zimě známá alpská střediska Val Thorens, Tignes, Mottaret, La Plagne, Flaine, Les Arcs s moderními lanovkami a ubytováním v apartmánech přímo u sjezdovek. Nabízíme i našimi klienty oblibené luxusní chalety s krbem. Menší střediska nabízí cenově velmi dostupné lyžování v Alpách pro všechny (Orcieres, Orres, Risoul, Serre Chevalier a další). Kvalitní jídlo, dobré víno a výběr sýrů tím vším vás Francie uhrane. Pobyty se skipasy v ceně. Výhodou francouzských středisek je i vzájemná propojenost, která nabízí nekonečné možnosti lyžování. Např. oblast tzv. Grand Galaxie - propojení francouzských středisek Les 2 Alpes, Alpe d´Hues , Serre Chevalier a Montgenevre s italskou oblastí Vialattea ( známou hlavně střediskem Sestriere z XX. zimních olympijských her ). Jediným mínusem lyžování ve Francii je asi vzdálenost, která překračuje z ČR 1.100km.

flag

Švýcarsko

Nabízí úžasné horské velikány známé z fotek jako Matterhorn, Jungfrau , Eiger ...najdete zde také nejvíce " čtyřtisícovek ". Lyžařské areály s nádhernými panoramaty, kvalitní ubytování, výborná kuchyně a preciznost ve službách zdobí tuto neutrální zemi. Vyzkoušejte 4 Vallées alias Čtyři údolí nebo Jungfrau nebo novinku Flims – Laax. Vhodná i kombinace ubytování italská Cervinia a skipas Cervinia /Zermatt.

flag

Rakousko

Náš jižní soused, nádherná země hor a jezer...stále více vyhledávaná destinace našich klientů. Rakousko nabízí v zimě nám nejbližší ledovce a tedy první podzimní lyžování - Kaprun, Pitztal, Solden, Stubaital. Rakousko je kolébkou alpského lyžování a nabízí úžasné sjezdovky i běžecké trati. Doporučujeme navštívit oblasti Dachstein, Lungau, Seefeld, Bad Kleinkirchheim ……Novinkou u některých středisek skipas v ceně.

Vytvářím objednávku...