Doprava

Doprava zima 2021/ 22

Autobusová doprava do Itálie, Francie zima 2021/22 :

 

Doprava do středisek  luxusními zájezdovými autobusy " Vega Tour"

(wi-fi, deky pro cestující, větší prostor pro nohy, svozy z celé ČR, občerstvení a časopisy na palubě, pojištění cestujících i zavazadel)    

Cena :   2.590,- / 2.690,-  = osoba  Francie střediska A, střediska B

 

Cena dopravy obsahuje: 1 místo v autobuse, 1 pár lyží nebo 1 snowboard, 1 tašku na boty, 1 cestovní zavazadlo do 25 kg, 1 palubní zavazadlo do 5kg, pojištění cestujících - léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč
během přepravy

 

 Příplatky :   přikoupení 2.volné sedačky za 1.000,-

                     podsedák děti : 290,-

                     zavazadlo, lyže či snowboard navíc a  nadlimitní zavazadlo  590.-

                      rezervace vybraného sedadla v buse 290,-

 

Odjezdové dny z ČR pro Itálii:

 

časový harmonogram autobusové dopravy:

odjezd z ČR v pátek dle svozového místa v podvečerních či večerních hodinách (. Praha ve 22.00), příjezd do pobytového místa v sobotu zpravidla mezi 8. a 13. hodinou, odjezd z pobytového místa následující sobotu zpravidla mezi 15. a 20. hodinou, návrat do ČR v neděli v ranních či dopoledních hodinách (Praha okolo 6.00)

Svozy  a nástupní místa a cena svozu po ČR:

nástupní místa v ČR:

abecedně - Beroun (čerpací stanice ÖMV na dálnici D5), Brno, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jihlava (čerpací stanice ÖMV na dálnici D1), Liberec, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín (čerpací stanice LXM Group na dálnici), Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Poděbrady (čerpací stanice ÖMV na dálnici D11), Praha, Prostějov, Rokycany, Teplice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Vyškov, Zlín

 

příplatky  k  základní ceně dopravy:

 

0 Kč / os. Beroun (čerpací stanice ÖMV na dálnici D5), Plzeň, Praha, Rozvadov
150 Kč / os. České Budějovice, Hradec Králové, Chomutov, Karlovy Vary, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Poděbrady, Tábor, Ústí nad Labem
200 Kč / os. Brno, Jihlava (čerpací stanice ÖMV na dálnici D1)
300 Kč / os. Olomouc, Ostrava, Prostějov, Zlín

 

 Francouzská střediska  a italské Sestriere - odjezdové dny z ČR:

 

středisko /odjezd

 


 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

 

Alpe d’Huez ---   ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Auris en Oisans / Oz en Oisans ---   ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Flaine ---   --- --- ano ano --- ano ano ano ---
Chamrousse ---   ano ano ano --- --- ano ano ano ano
La Plagne     ano ano ano ano --- ano ano ano ano
La Rosière --- ano ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Les 2 Alpes ---   ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Les Arcs ---   ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Les Menuires ano ano ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Les Orres ---   ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Les Sybelles ---   ano ano ano --- --- --- ano ano ano
Méribel / Mottaret ----   ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Orcières 1850 ---   ano ano ano --- --- --- ano ano ano
Puy St. Vincent --- ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano
Risoul / Vars --- ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano
Serre Chevalier --- ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano
Saint Gervais ---   --- --- ano ano --- ano ano ano ---
Tignes ano ano ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Val Cenis ---   ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Val Thorens ano ano ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Valfréjus ---   ano ano ano --- --- --- ano ano ---
Valmeinier / Valloire ---   ano ano ano ano --- ano ano ano ano
Sestriere (Itálie)   ano ano ano ano ano --- ano ano ano ano

 

flag

Itálie

Země přírodních krás, historie, výborné kuchyně, módy ale i živě gestikulujících občanů... V zimě nabízí lyžování na svazích Dolomit i Alp a slunečné počasí by Itálie mohla garantovat. Známá střediska jako Sestriere, Arabba, Tonale, Kronplatz, Livigno, Sella Ronda či oblíbené Val di Fiemme a mnoho dalších vás uvítají pohostiností místních obyvatel, kvalitním ubytováním ale i dobrým vínem, "bombardinem" či grappou. Upravované sjezdovky k dokonalosti, programy pro děti, výhodné ceny skipasů. Terény pro free- ride či jedinečná možnost zkusit helisky. Zábavné fun - parky pro nejmenší a hodně nových snowparků, to vše vám Itálie nabízí. Kvalitu běžeckého lyžování si vyzkoušejte na tratích ve střediscích Val di Fiemme ( MS 2012) či na olympijských tratích v Pragelato. Jednou jedete a stanou se z vás "amici di Italia "

flag

Francie

V zimě známá alpská střediska Val Thorens, Tignes, Mottaret, La Plagne, Flaine, Les Arcs s moderními lanovkami a ubytováním v apartmánech přímo u sjezdovek. Nabízíme i našimi klienty oblibené luxusní chalety s krbem. Menší střediska nabízí cenově velmi dostupné lyžování v Alpách pro všechny (Orcieres, Orres, Risoul, Serre Chevalier a další). Kvalitní jídlo, dobré víno a výběr sýrů tím vším vás Francie uhrane. Pobyty se skipasy v ceně. Výhodou francouzských středisek je i vzájemná propojenost, která nabízí nekonečné možnosti lyžování. Např. oblast tzv. Grand Galaxie - propojení francouzských středisek Les 2 Alpes, Alpe d´Hues , Serre Chevalier a Montgenevre s italskou oblastí Vialattea ( známou hlavně střediskem Sestriere z XX. zimních olympijských her ). Jediným mínusem lyžování ve Francii je asi vzdálenost, která překračuje z ČR 1.100km.

flag

Švýcarsko

Nabízí úžasné horské velikány známé z fotek jako Matterhorn, Jungfrau , Eiger ...najdete zde také nejvíce " čtyřtisícovek ". Lyžařské areály s nádhernými panoramaty, kvalitní ubytování, výborná kuchyně a preciznost ve službách zdobí tuto neutrální zemi. Vyzkoušejte 4 Vallées alias Čtyři údolí nebo Jungfrau nebo novinku Flims – Laax. Vhodná i kombinace ubytování italská Cervinia a skipas Cervinia /Zermatt.

flag

Rakousko

Náš jižní soused, nádherná země hor a jezer...stále více vyhledávaná destinace našich klientů. Rakousko nabízí v zimě nám nejbližší ledovce a tedy první podzimní lyžování - Kaprun, Pitztal, Solden, Stubaital. Rakousko je kolébkou alpského lyžování a nabízí úžasné sjezdovky i běžecké trati. Doporučujeme navštívit oblasti Dachstein, Lungau, Seefeld, Bad Kleinkirchheim ……Novinkou u některých středisek skipas v ceně.

Vytvářím objednávku...